O nás

O nás

Milujeme hudbu, milujeme tanec a milujeme, keď hudbu a tanec môžeme ponúknuť každému, kto má chuť zabaviť sa.
U nás prežijete strhujúce večery, na ktoré sa budete tešiť celý pracovný týždeň, rozlúčky so slobodou, ktoré odporučíte všetkým známym. Poctivé drinky, 3 nefajčiarske sály a atmosféra, akú zažijete iba u nás.
Ďalšie aktuality

Prečo Oldies s nami?

1.

Radi vám vyjdeme v ústrety. Rezervujte si svoj obľúbený stôl v termíne, ktorý vám vyhovuje. A to celkom zadarmo, stačí nám zavolať.

2.

Je jedno akú udalosť ste sa u nás rozhodli osláviť, vždy to bude nezabudnuteľný zážitok. Príležitosti ako Valentín, Veľká Noc, Tropické leto, Halloween, Silvester, rozlúčky so slobodou, premiérový DJ, Freddie Mercury revival, ukážková lekcia Salsy, Ladies` night ... sú len základnou vzorkou množstva skvelých tém.

3.

Sme tu pre vás a robíme maximum pre váš skvelý večer. Zložte sa v šatni, za barom stačí povedať „ako obyčajne“, dajte si zahrať na želanie a tancujte akoby sa nikto nepozeral.

4.

Top večer garantuje harmónia nadčasových hitov, kvalitného zvuku a hra podmanivých svetiel. Príďte sa nadýchať atmosféry, staňte sa sami atmosférou tohto večera.

5.

Garancia kvality? Návštevníkom Oldies sa bežne stáva, že prídu v jeden deň a odchádzajú až za denného svetla v deň nasledujúci 🙂

Rezidenti