Meno: Juraj Heriban
DJ meno: Jucky
Rok narodenia: 1983
DJ od roku: 2000

O mne:

Som DJ. 🙂
Začalo to v mojich 16-tich, keď som sa začal motať okolo zvukovej techniky a verejných akcií. Ako každý DJ som prvé diskotéky začínal s amatérskou technikou a v mojom prípade to boli Magnetofóny s prvými CD mechanikami. Keď som vedel, že to chcem robiť profesionálne, zaobstaral som si aj profi DJ techniku a prešiel som cez CD, LP, až som skončil na Digital DJ-ingu (Traktor)
Viac info na FB. :D<
Za tých "pár rokov" som sa zdokonalil v širokom spektre štýlov a dnes nemám problém s Oldies party, Latino party, komerčnou diskotékou viacerých verzií, ale aj Clubovo ladenými akciami. Najbližším štýlom je mi House a všetky jeho podštýli, nepohrdnem ani štýlom Trance ci Tech. Najlepšou hudbou je pre mňa aj tak hudba, pri ktorej počávajúci uvoľňujú veľa energie, ktorá je pre mňa tým správnym zadosťúčinením. A pre toto robím túto ťažkú prácu DJ-a.

Referencie/podniky:

Riverside Sastin, Europa2point TT, Alien PD, Luna NR, Miami ZA, CCX NZ, Saint Tropez BA, Calabria BA, Mexiko NR, Cotton PN, Paladium Hodonín, Pover club Lubovna, Sirius club Brezno, Barracuda NR, Caribic PD ….
Mám za sebou eventy s ludmi ako: Robert Burian, Bidlo aka Aqua, DJ EKG, Dara Rolins, Rytmus, Ego, Spitit, H16, Stame a Pico….

Hudobný záber:

Hudobný záber mám dosť široký ale najviac vyniknem v komerčnej aktuálnej ale aj oldiesovej scéne a v stýloch Latina ako napr salsa, merengue, reggaeton a ine.