Meno: Matej Kratochvíl
DJ meno: DJ Kratas
DJ od roku: 2006

O mne:

DJingu sa venujem od svojich 16 rokov. Dostal som sa k nemu najmä vďaka priateľom z okolia, ktorí sa v tomto prostredí pohybovali už dávnejšie. Veľmi ma zaujalo mixovanie hudby a taktiež ovplyvňovanie publika pomocou výberu skladieb. Túto prácu aj po rokoch beriem stále ako poslanie, pretože je pre mňa dôležitý pocit zadosťučinenia, keď návštevníci odchádzajú domov s úsmevom, dobre naladení a hlavne poriadne vytancovaní 🙂 .
Nebránim sa žiadnemu tanečnému hudobnému štýlu - mám rád komerčnú hudbu, ale aj tú klubovú (najmä house a jeho subžánre). Samozrejme, ak je vhodný čas a atmosféra, rád si zahrám aj čiernu muziku (hip-hop, r'n'b, reggaeton).

Referencie:

V súčasnosti ma môžete stretnúť najčastejšie v týchto podnikoch: Disco Club Bosorka (KM), Coolturak (PN), Europa2Point (TT), Extreme Pub (NM), Ibiza Disco Club (Veľký Lapáš), Klub89 (LV), Luna (NR), Mexico (NR), One Club (HC), Riverside Club (Šaštín-Stráže), Sirius Club (BR), Sky Club (SV), Music Club Sway (Mikšová). Účinkoval som s rôznymi interpretmi, napríklad Bacil a Rakby, Ego, Čistychov, Hajtkovič, Billy Hollywood, Moja Reč, Paulína Ištvancová, MC Erik a Barbara.

Hudobný rozhľad:

Aktuálna komerčná hudba, oldies (70's, 80's, 90's), československá hudba, hip-hop, r'n'b, klubová hudba (predovšetkým electro house a progressive house). Takisto sa venujem hraniu svadieb, stužkových slávností, osláv jubileí, plesov, firemných večierkov, či iným súkromným akciám.