Meno: Marek Heriban
DJ meno: DJ Majky
DJ od roku: 2003

O mne:

Športové autá, rýchla jazda, kvalitná hudba a skvelý drink v ruke, tak takto si predstavujem svoj relax. DJ-ingu sa venujem od roku 2002, ale skúsenosti sním mám už dlhšie vďaka bratom, ktorí sa tomu venujú už od roku 1999.
Hudbu beriem ako medzinárodný jazyk, pretože ňou dokážeme vyčítať pocity, nálady a myšlienky interpreta, alebo samotných ľudí. Práve preto sa od roku 2007 venujem aj hudbe v štýle latina (salsa, merengue, regeeaton, latino amerika, disco latino, latino house), k tomu slnko, sloboda, rytmické tance, a to som JA. Mojim hlavným hudobným zameraním je komercia v komerčných podnikoch a cluboch, kde je samozrejmosťou aj housova hudba a všetky jej príbuzné štýly. Vzťah k oldiesu je pre mňa tiež samozrejmosťou, lebo aj toto patrí ku komercii. Hrávam aj oldies party, svadby, oslavy, spoločenské a firemné akcie.
Áno som komerčný dj a nehanbím sa zato, pretože aj tak je najdôležitejšie vycítiť z ľudí čo chcú a spraviť preto všetko, aby som dosiahol ich spokojnosť a skvelý pocit na duši. DJ neberiem ako prácu, ale ako hoby, pretože hudbou si môžeme zlepšiť náladu, pocity a hlavne hudba zbližuje ľudí ?.

Referencie:

V podstate hrám po celom Slovensku v rôznych podnikoch zameraných od oldiesu po club. Ak ma chcete počuť a navštíviť, tak to môže byť v týchto podnikoch a cluboch: Európa 2point Trnava, Pastis Trnava, discoclub Luna Nitra, Mexiko Nitra, Club 89 Levice, One club Hlohovec, Miami club Žilina, Supernova Myjava, Dejavu Piešťany, Cotton Piešťany, Duchonka Hrádza a iné podniky, ďalej , svadby, rodinné oslavy, firemné akcie, kultúrne podujatia v rôznych hoteloch a sál. Podniky, v ktorých som hral alebo hosťoval boli: CCX Nové Zámky, Barracuda discoclub Nitra, Aréna Trnava, Africola Sereď, Nový Oceán Leopoldov, Slopper Hlohovec, Olympia Brezová pod Bradlom, Alien club Prievidza, Newyork Nemšová, Bora Bora Nitra, History discobar Trnava, Infinity Bratislava, Lo Loco bar Piešťany, Zemplínska šírava festival a iné.
Účinkoval som aj s ľuďmi ako sú: Majk Spirit, Kali a Peter Pann, dj EKG, Róbert Burian, Dominika Mirgová, Eusabio Nicolás Mena, Azucar Cubana ...

Hudobný rozhľad:

Komercia, oldies, latino (salsa, merengue, regeaton, latino amerika), house.